Janina Ćwik Biuro Rachunkowe ABAKUS istnieje w Krakowie od 2009r. Jesteśmy młodą firmą jednakże posiadamy ogromny potencjał, wieloletnie doświadczenie zawodowe i bardzo dobre przygotowanie merytoryczne. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, co ma bezpośrednie przełożenie na poziom zadowolenia naszych Klientów.

Nasze doświadczenie pozwala nam zapewnić Państwa, iż każdy dokument księgowy i zdarzenie gospodarcze zostanie szczegółowo zweryfikowane pod względem zgodności z polskimi przepisami z zakresu rachunkowości i podatków.

Z przyjemnością i pasją poprowadzimy dla Państwa czynności związane z obsługą księgową, podatkową oraz kadrowo – płacową. Weźmiemy pod opiekę wszystkie dokumenty księgowe – Państwa zadaniem będzie jedynie dostarczenie ich do siedziby naszego biura i wykonanie określonych płatności do Urzędów Skarbowych, ZUS, itp.

Obsługujemy zarówno niewielkie firmy jak również spółki prawa handlowego.

Działalność Janina Ćwik Biuro Rachunkowe ABAKUS objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług a także legitymujemy się licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów nr 90/2002 uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.